Trampkarze wracają ze Zdzieszowic z punktem!

• autor: dzsiara, 2015-10-12 22:57

SMWSIR Koksownik Zdzieszowice 2:2(1:0) LKS Jedność Rozmierka

Spotkanie VI kolejki trampkarze Jedności rozegrali wyjątkowo w niedzielne przedpołudnie, ponieważ właśnie w niedzielę mecze jako gospodarz rozgrywa zespół Koksownika Zdzieszowice z którym mierzyli się nasi piłkarze. Prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, po rzucie karnym objęli gospodarze, jednak w drugiej połowie na prowadzenie wyszli piłkarze Jedności. Najpierw po bramce samobójczej zawodnika Koksownika padło wyrównanie, a kilka minut później Arkadiusz Kała wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Niestety nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca spotkania i nasi piłkarze musieli zadowolić się remisem.

1:0 Koksownik 32’(karny)
                                                  1:1 Koksownik 51’(samobójcza)
                                                  1:2 Arkadiusz Kała 55’
                                                  2:2 Koksownik 62’