Młodzicy zwycięstwem zakończyli niezwykle udaną rundę!!!

• autor: dzsiara, 2015-10-27 23:00

LKS Jedność Rozmierka 7:1(3:1) LKS Plon Błotnica Strzelecka

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności rozegrali spotkanie IX kolejki, w którym przed własną publiczności podejmowali zespół Plonu Błotnica Strzelecka. Spotkanie rozpoczęło się wręcz sensacyjnie i w 4 minucie przyjezdni wyszli na prowadzenie, które utrzymywali prawie kwadrans. Rozmiereccy piłkarze mieli spore problemy aby skutecznie sforsować skomasowaną obronę młodzików Plonu. Jednak kiedy wreszcie im się to udało, to z na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. Do przerwy nasi piłkarze prowadzili 3:1 po bramce Michała Urbańczyka i dwóch golach Jakuba Kałki. W drugiej odsłonie z licznych okazji rozmiereccy piłkarze na bramki zamienili cztery, a na listę strzelców wpisali się: Maciej Włodarczyk, Jakub Wróbel, Michał Urbańczyk oraz Aleksander Żądło i ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem naszej drużyny 7:1. Dla rozmiereckiej drużyny młodzików był to ostatni mecz w rundzie jesiennej, bowiem zaplanowane dwa mecze na listopad nasz zespół rozegrał już wcześniej awansem. Mimo, że do końca rundy zostały jeszcze dwie kolejki, to w czołówce tabeli już nic się nie zmieni i z zadowoleniem możemy poinformować, że nasi młodzi adepci piłkarstwa rundę jesienną zakończą na pozycji lidera grupy! Brawa dla zawodników, gratulacje dla trenera! Jak widać ciężka praca nie idzie na marne i w swoim czasie przynosi oczekiwane efekty. Trzeba tylko cierpliwie pracować i wierzyć w końcowy sukces, bo początki nie zawsze wyglądają różowo, czego wielu z naszych chłopców doświadczyło na własnej skórze, kiedy przed dwoma laty drużyna powstawała.

0:1 Plon 4’
                                                       1:1 Michał Urbańczyk 17’
                                                       2:1 Jakub Kałka 19’
                                                       3:1 Jakub Kałka 20’