ogółem: 4 018 009

Młodzicy grali sparingowo!

• autor: dzsiara, 2015-10-31 23:37

KS Małapanew Ozimek 7:4 LKS Jedność Rozmierka

W piątkowe popołudnie młodzicy Jedności udali się do Ozimka na spotkanie towarzyskie z zespołem Małejpanwi. Spotkanie rozgrywane na „orliku”, w trzech tercjach, lepiej kondycyjnie wytrzymali gospodarze, dysponujący w tym meczu szerszą ławką rezerwowych i ostatecznie wygrali 7:4. Jak nam powiedział trener naszych młodzików Mateusz Wojs, chłopacy rozegrali dobre spotkanie i mimo przegranej jest zadowolony z ich postawy w tym meczu. Przypomnijmy, że nasi piłkarze zakończyli już rundę jesienną i mimo, że zostało do rozegrania jeszcze kilka spotkań w naszej grupie to rozmiereccy piłkarze maja zapewnione pierwsze miejsce po rundzie jesiennej i przerwę zimową spędzą na fotelu lidera.

Bramki dla Jedności: 3x Jakub Kałka, Michał Urbańczyk

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Tomasz Piontek – Marcin Blaut, Aleksander Żądło, Jan Polok, Michał Urbańczyk, Jakub Wróbel, Paweł Sowa, Jakub Urbańczyk