Aktualności

Minimalna przegrana trampkarzy!

• autor: dzsiara, 2015-10-31 23:46

LKS Jedność Rozmierka 0:1(0:1) LZS Walce

W rozegranym dzisiaj spotkaniu IX kolejki trampkarze Jedności ulegli na własnym stadionie drużynie LZS-u Walce 0:1.

W sobotnie przedpołudnie spotkanie IX kolejki rozegrali trampkarze Jedności. Na własnym stadionie podejmowali zajmujący trzecie miejsce w tabeli zespół LZS-u Walce. Minimalnie lepsi w tym meczu okazali się wyżej notowani rywale, którzy wygrali w najniższym z możliwych rozmiarów. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie i choć to gospodarze stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do objęcia prowadzenia nie zdołali wykorzystać żadnej z nich. Jak to w futbolu bywa, że niewykorzystane sytuacje się mszczą, tak było i w tym spotkaniu, bowiem w 18 minucie skuteczną kontrę wyprowadzili przyjezdni i zdobyli, jak się później okazało, jedyną bramkę tego spotkania.