Aktualności

Juniorzy zgarniają komplet punktów!

• autor: dzsiara, 2015-11-11 13:52

LKS Jedność Rozmierka 2:0(1:0) LZS Mechnice

W minioną niedzielę juniorzy Jedności podejmowali na własnym stadionie ostatni w tabeli zespół LZS-u Mechnice. Mimo, że nasi piłkarze nie zagrali najlepszego spotkania, pewnie wygrali i zgarnęli tak bardzo potrzebny komplet punktów. Wynik spotkania otworzył w 18 minucie Thomas Wolany, którzy zamienił na bramkę rzut karny podyktowany za faul na nim samym. Również Thomas Wolany ustalił wynik meczu na 2:0, kiedy w 75 minucie dobił futbolówkę odbitą przez bramkarza po strzale Marka Miśkowicza.

Protokół meczowy:

1:0 Thomas Wolany 18’(karny)
                                   2:0 Thomas Wolany 75’

Jedność Rozmierka: Dariusz Kampa – Marcel Ploch, Adam Kała(52’ Dawid Mnich), Denis Błyszcz, Martin Kuczera(46’ Jakub Lejżak), Gabriel Kopa, Adam Ploch, Łukasz Niepala(81’ Marek Polok), Marek Miśkowicz(86’ Jacek Ryczel), Martin Długosz, Thomas Wolany

Trener: Joachim Gawlik

LZS Mechnice: Tobiasz Labusga – Mateusz Dziedzic, Damian Gembka(67’ Michał Kwiatkowski), Rafał Głuc, Grzegorz Gwość, Daniel Kasprzyk, Michał Olejniczak(46’ Przemysław Kaflowski), Stanisław Sikorski(46’ Piotr Kaniak), Mateusz Trzmielewski(73’ Jakub Sikorski), Patryk Wojdyła(46’ Patryk Nazimek), Rafał Wrzos

Trener: Ryszard Machnik

Żółte kartki: Martin Długosz, Gabriel Kopa oraz Michał Olejniczak, Patryk Nazimek

Sędziowali: Główny – Marcin Filarski; Asystenci – Łukasz Ślusarek i Mariusz Jedliński(KS OZPN)