Trampkarze zwycięstwem zakończyli udaną rundę!

• autor: dzsiara, 2015-11-16 19:00

LKS Jedność Rozmierka 4:2(2:1) LZS Piotrówka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności rozegrali ostatnie spotkanie rundy jesiennej, w którym na własnym stadionie podejmowali zespół LZS-u Piotrówka. Spotkanie przez większość czasu toczyło się pod dyktando gospodarzy, jednak po raz kolejny w naszej drużynie zawodziła skuteczność. Kiedy bramka dla rozmiereckiej drużyny wisiała w powietrzu niespodziewanie na prowadzenie wyszli przyjezdni, którzy wykorzystali złe ustawienie naszej defensywy i niefortunną interwencję golkipera Jedności. Na skuteczną odpowiedź miejscowych trzeba było czekać siedem minut. Arkadiusz Kała wykorzystał niepewną interwencję obrońcy Piotrówki i doprowadził do wyrównania. Kolejne okazje bramkowe gospodarzy sypały się jak z rękawa, jednak celowniki naszych trampkarzy były tego dnia bardzo rozregulowane. Dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy Patryk Kałka wyprowadził zespół Jedności na prowadzenie. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, jednak zamiast podwyższenia prowadzenia przez rozmiereckich piłkarzy, na boisku doczekaliśmy się bramki wyrównującej zespołu gości. Dopiero końcówka spotkania rozstrzygnęła jego losy. Najpierw Arkadiusz Kała wyprowadził rozmierecki zespół na prowadzenie, a na dwie minuty przed końcem wynik meczu ustalił Mateusz Błyszcz, skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Rafale Sawryckim.

0:1 Piotrówka 11’
                                                        1:1 Arkadiusz Kała 18’
                                                        2:1 Patryk Kałka 35’+2
                                                        2:2 Piotrówka 53’