Udany halowy sparing młodzików!

• autor: dzsiara, 2015-11-26 22:58

KS Małapanew Ozimek 4:13 LKS Jedność Rozmierka

W środowy wieczór młodzicy Jedności po raz kolejny udali się do Ozimka na mecz sparingowy, gdzie na hali zmierzyli się z zespołem Małejpanwi. Po prawie 90 minutowym pojedynku zdecydowanie lepsi okazali się rozmiereccy piłkarze, którzy wygrali 4:13. Oczywiście jak to w meczach kontrolnych bywa nie wynik był sprawą najistotniejszą, ale możliwość pogrania z rówieśnikami i zdobycie kolejnego doświadczenia. Spotkanie było bardzo dobrym występem naszych młodych adeptów piłkarstwa, a po niektórych ich akcjach ręce same składały się do oklasków.

Bramki dla Jedności: 6x Jakub Kałka, 2x Jan Polok, 2x Marcin Blaut, Jakub Wróbel, Maciej Włodarczyk, Dawid Glinka

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Tomasz Piontek – Marcin Blaut, Dawid Glinka, Maciej Włodarczyk, Jakub Kałka, Michał Urbańczyk, Jan Polok, Paweł Sowa, Jakub Wróbel, Bartłomiej Kupka