Rywale lepsi od młodzików!

• autor: dzsiara, 2015-11-30 20:11

Piast Cup rocznik 2004…

W niedzielne popołudnie młodzicy Jedności mieli okazję uczestniczyć w silnie obsadzonym turnieju halowym Piast Cup. W turnieju odbywającym się w hali przy PG2 w Strzelcach Opolskich wzięło udział pięć drużyn(w ostatniej chwili z imprezy wycofała się drużyna MKS-u Gogolin) złożonych z zawodników z roczników 2004 i młodszych. Drużyny rozegrały między sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” po 20 minut jeden mecz. Niestety nasi młodzi adepci piłkarstwa niedzielnego występu na strzeleckim parkiecie nie mogą zaliczyć do udanych, bowiem w czterech rozegranych meczach nie udało im się zdobyć nawet punktu i ostatecznie zajęli piąte miejsce. Warto jednak jeszcze raz zaznaczyć, że zespoły uczestniczące w turnieju to naprawdę silne ekipy i nasi młodzi piłkarze niedzielnego występu nie muszą się wstydzić. Wiadomo, że zawsze mogło być lepiej, jednak wierzymy, że doświadczenie zdobyte w konfrontacji z silnymi rywalami zaprocentuje w przyszłości.

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Tomasz Piontek – Dawid Glinka, Jakub Ostrowski, Maciej Włodarczyk, Paweł Sowa, Jakub Kałka, Jakub Wróbel, Jakub Kapica, Bartłomiej Kupka, Adam Puzik, Marcin Blaut

Zobacz zdjęcia z tego turnieju--->

Komplet wyników turnieju:

ASD Gwardia Opole 2:0 SKS Piast Strzelce Opolskie

MGKS Oława 4:1 LKS Jedność Rozmierka
(Jakub Kałka)

AP Sparta Zabrze 3:2 SKS Piast Strzelce Opolskie

MGKS Oława 2:0 ASD Gwardia Opole

AP Sparta Zabrze 2:0 LKS Jedność Rozmierka

SKS Piast Strzelce Opolskie 1:2 MGKS Oława

AP Sparta Zabrze 3:0 ASD Gwardia Opole

LKS Jedność Rozmierka 1:4 SKS Piast Strzelce Opolskie
(Jakub Kałka)

MGKS Oława 2:1 AP Sparta Zabrze

LKS Jedność Rozmierka 0:2 ASD Gwardia Opole

Klasyfikacja końcowa:

1.MGKS Oława                             12       10:3

2.AP Sparta Zabrze                          9          9:4

3.ASD Gwardia Opole                      6          4:5

4.SKS Piast Strzelce Opolskie            3          7:8

5.LKS Jedność Rozmierka                 0          2:12

Na koniec jeszcze raz chcieliśmy serdecznie podziękować działaczom Piasta Strzelce Opolskie za zaproszenie na turniej. Dziękujemy!!!