Pierwszy sparing seniorów za nami!

• autor: dzsiara, 2016-02-08 19:35

LKS Jedność Rozmierka 2:5(1:1) KS Unia Kolonowskie

W minioną sobotę seniorzy Jedności rozegrali pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy rewanżowej. Ich sparingpartnerem był zespół Unii Kolonowskie, który na półmetku rozgrywek zajmuje wysokie 4 miejsce w pierwszej grupie klasy okręgowej. Spotkanie to nie było porywającym widowiskiem w wykonaniu naszych piłkarzy, bo i o takie trudno na tym etapie przygotowań. W rozmiereckiej drużynie dało się zauważyć trudy obozu, z którego większość grających piłkarzy wróciła w środę. Było to widoczne zwłaszcza w końcowym fragmencie spotkania, kiedy to piłkarze Jedności znacznie ustępowali rywalom. Jak to w sparingach bywa nie wynik był najistotniejszy, a możliwość skonfrontowania swoich sił w starciu z solidnym rywalem, bo takim na pewno jest zespół Unii. Warto również podkreślić, że w sobotnim spotkaniu z różnych powodów nie mogło wystąpić kilku piłkarzy i skład na pewno nie był optymalny. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: w pierwszej połowie Łukasz Hermasz, który wykorzystał prostopadłe podanie Patryka Kokota i w sytuacji jeden na jeden pokonał bramkarza Unii oraz w drugiej połowie Patryk Kokot, który zaskoczył bramkarza Kolonowskiego uderzeniem z rzutu wolnego.

0:1 Unia 17’
                                                  1:1 Łukasz Hermasz 29’
                                                  1:2 Unia 50’
                                                  2:2 Patryk Kokot 72’
                                                  2:3 Unia 78’
                                                  2:4 Unia 80’(samobójcza)
                                                  2:5 Unia 87’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Mateusz Wojs – Bartosz Berlak, Grzegorz Sapa, Wojciech Wachtl, Bartłomiej Wojdak, Mateusz Gatner, Adam Ploch, Piotr Wawrzyniak(Błękitni Rozmierz), Patryk Kokot(SV Ebnat), Martin Długosz, Łukasz Hermasz oraz Tomasz Rzepka, Michał Hałek, Rafał Rudol

Kolejnym sparingpartnerem seniorów Jedności będzie zespół KS-u Sławięcice, a spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na rozmiereckim stadionie.