ogółem: 4 012 901

Gra juniorów lepsza niż wynik!

• autor: dzsiara, 2016-03-22 21:14

LKS Jedność Rozmierka 0:5(0:2) MKS Gogolin

(spotkanie zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyść gospodarzy - w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy)

W niedzielne przedpołudnie rundę wiosenną premierowego sezonu w OLJ zainaugurowali juniorzy Jedności. Przed własną publicznością podejmowali wicelidera po rundzie jesiennej, zespół MKS-u Gogolin. Mimo, iż nasi młodzi piłkarze rozegrali niezłe spotkanie musieli uznać wyższość wyżej notowanego rywala.

Po pierwszych 45 minutach goście prowadzili dwoma bramkami, po dwóch błędach w kryciu naszych piłkarzy. Początek drugiej odsłony należał do gospodarzy i kto wie jak potoczyło by się spotkanie gdyby rozmiereccy piłkarze wykorzystali kilka wyśmienitych okazji. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 70 minucie i wtedy z piłkarzy Jedności jakby uszło powietrze. Na dodatek w końcówce dali sobie strzelić kolejne dwie bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:5, który można powiedzieć jest zdecydowanie za wysoki do boiskowych wydarzeń.

Protokół meczowy:

0:1 Jakub Pindral 8’
                                                  0:2 Martin Jaszkowic 23’
                                                  0:3 Martin Jaszkowic 70’
                                                  0:4 Kamil Gajda 88’
                                                  0:5 Kamil Gajda 90’+1

Jedność Rozmierka: Piotr Ochmann – Marcel Ploch, Adam Kała, Denis Błyszcz, Dariusz Kampa(87’ Tomasz Mróz), Adam Ploch, Jakub Lejżak(67’ Gabriel Kopa), Łukasz Niepala(85’ Jacek Ryczel), Dawid Mnich(46’ Thomas Wolany), Martin Długosz, Damian Kroker

Trener: Joachim Gawlik

MKS Gogolin: Grzegorz Tkocz(89’ Tobiasz Pieczara) – Adam Lisicki(81’ Tymoteusz Dzik), Michał Menz, Łukasz Pierskała, Jakub Pindral, Kamil Szampera(60’ Krzysztof Gnida), Jakub Cisiński(75’ Bartosz Cisiński), Eryk Gdaniec(70’ Andrzej Szafarczyk), Kamil Gajda, Piotr Bekiesch(60’ Marcin Kisiel), Martin Jaszkowic(81’ Adam Mrosek)

Trener: Paweł Służałek

Żółte kartki: Marcin Kisiel

Sędziowali: Główny – Jarosław Ułamek; Asystenci – Marek Gopoń i Adrian Koczanowski(KS OZPN)