Trampkarze w sparingu na remis!

• autor: dzsiara, 2016-03-23 23:08

LKS Jedność Rozmierka 1:1(1:0) ULKS Orzeł Źlinice

W środowe popołudnie pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą rewanżową rozegrali trampkarze Jedności. Podopieczni Krzysztofa Ostrowskiego zmierzyli się na własnym stadionie z drużyną Orła Źlinice. Mecz nie był porywającym widowiskiem i zwłaszcza w szeregach Jedności więcej było przypadkowości niż przemyślanych i składnych akcji. Wynik spotkania otworzył Michał Urbańczyk, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Patryku Kałce. Goście wyrównali w drugiej połowie również skutecznie egzekwując rzut karny. Oczywiście jak to w sparingach bywa wynik nie był najistotniejszy. Ważne, że chłopaki mieli okazję skonfrontować swoje umiejętności z solidnym rywalem, a trener będzie miał materiał do przemyśleń nad czym najbardziej pracować na kolejnych treningach.

1:0 Michał Urbańczyk 11’(karny)
                               1:1 Orzeł 61’(karny)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Mateusz Woźnik, Paweł Roesner, Adrian Niepala, Arkadiusz Głowania, Krzysztof Gatner, Michał Urbańczyk, Mateusz Błyszcz, Piotr Piontek, Patryk Kałka, Arkadiusz Kała oraz Maciej Włodarczyk, Rafał Sawrycki, Rafał Langer, Piotr Kapica

We wtorek po Świętach Wielkanocnych trampkarze rozegrają drugi mecz kontrolny, na który wybiorą się do Spóroka. Spotkanie z Zielonymi zaplanowano na godzinę 17:00. Natomiast w sobotę 2 kwietnia rozpoczną rundę rewanżową, meczem na własnym stadionie z Odrą K-Koźle.