Dwa oblicza juniorów w meczu z liderem!

• autor: dzsiara, 2016-03-31 18:59

MKS Kluczbork 6:0(5:0) LKS Jedność Rozmierka

W poświąteczny wtorek juniorzy Jedności wybrali się do Kluczborka na mecz XV kolejki OLJ z liderującym w tabeli MKS-em. Rozmiereccy piłkarze w starciu z wyżej notowanym rywalem zaprezentowali dwa różne oblicza, w pierwszej połowie te gorsze, natomiast w drugiej odsłonie zdecydowanie lepsze. Pierwsza połowa meczu w wykonaniu rozmiereckich piłkarzy wyglądała fatalnie, a pięć bramek straconych przed przerwą to najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać naszych piłkarzy. W szatni trener Jedności starał się zmobilizować swoich podopiecznych do pokazanie przysłowiowego pazura w drugiej odsłonie. Młodzi piłkarze Jedności wzięli sobie do serca słowa trenera i druga część spotkania to już zdecydowanie lepsza ich postawa. I choć nie byli w stanie odwrócić losów pojedynku, ich gra defensywna była konsekwentna i skuteczna. Gospodarze w drugiej odsłonie tylko raz zdołali pokonać golkipera Jedności, w końcówce spotkania z rzutu karnego. Wcześniej jeszcze dwa razy wykonywali „jedenastki” ale jedną przestrzelili, a drugą obronił Piotr Ochmann.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

Protokół meczowy:

1:0 Kamil Babiarz 7’
                                            2:0 Mateusz Klinger 11’
                                            3:0 Mateusz Klinger 16’
                                            4:0 Miłosz Reisch 22’
                                            5:0 Kamil Babiarz 31’
                                            6:0 Kamil Babiarz 88’(karny)

MKS Kluczbork: Konrad Grycan – Kamil Babiarz, Mariusz Bełz, Nicholas Cendal(46’ Kacper Kuglarz), Mateusz Klinger, Kamil Lorek(46’ Bartosz Rzeźnik), Miłosz Michalewski, Kamil Nykiel, Dominik Pelc(46’ Dawid Slimak), Miłosz Reisch, Michał Wasser

Trener: Dariusz Surmiński

Jedność Rozmierka: Piotr Ochmann – Marcel Ploch, Adam Kała, Denis Błyszcz, Gabriel Kopa(46’ Dawid Mnich), Marek Miśkowicz, Adam Ploch, Łukasz Niepala, Jakub Lejżak, Martin Długosz, Damian Kroker

Trener: Joachim Gawlik