Niedosyt po inauguracji młodzików!

• autor: dzsiara, 2016-03-31 19:33

LKS Jedność Rozmierka 3:4(1:4) KS Małapanew Ozimek

W środowe popołudnie młodzicy Jedności zainaugurowali rundę rewanżową meczem przed własną publiczności z Małapanwią Ozimek. Niestety inauguracja naszych młodych adeptów piłkarstwa nie wypadła pomyślnie, bowiem pod nieobecność kilku podstawowych zawodników musieli uznać wyższość rywali. Pierwsza połowa w miarę wyrównana z lekką przewagą przyjezdnych, którzy w 7 minucie objęli prowadzenie. Kiedy cztery minuty później wyrównał Maciej Włodarczyk, wydawało się, że rozmiereccy piłkarze są w stanie przejąć inicjatywę. Tak się jednak nie stało i końcówka pierwszej odsłony należała do gości, którzy wykorzystali błędy w defensywie Jedności i zdobyli jeszcze trzy bramki. Na drugą połowę trener Jedności, nie mając nic do stracenia, zdecydował się dotychczasowego bramkarza, wprowadzić do pola i postawić wszystko na jedną kartę. Od pierwszych minut zdecydowaną inicjatywę przejęli rozmiereccy piłkarze, jednak brakowało tego co zwykle, czyli skuteczności. Dopiero po 14 minutach udało się naszym piłkarzom udokumentować przewagę bramką Michała Urbańczyka. W kolejnych minutach obraz gry się nie zmienił, jednak celowniki piłkarzy Jedności były w dalszym ciągu rozregulowane. Dopiero w doliczonym czasie gry bramkę kontaktową zdobył Dawid Glinka, jednak na więcej zabrakło już czasu.

0:1 Małapanew 7’
                                                    1:1 Maciej Włodarczyk 11’
                                                    1:2 Małapanew 22’
                                                    1:3 Małapanew 25’