Minimalna przegrana trampkarzy na inaugurację wiosny!

• autor: dzsiara, 2016-04-03 09:51

LKS Jedność Rozmierka 0:1(0:1) RTS Odra K-Koźle

W sobotnie przedpołudnie, meczem przed własną publiczności z Odrą K-Koźle, trampkarze Jedności zainaugurowali rozgrywki rundy rewanżowej. Nasi młodzi piłkarze na tle wyżej notowanego rywala zaprezentowali się bardzo przyzwoicie, jednak musieli uznać jego wyższość w minimalnych rozmiarach. Spotkanie nie rozpoczęło się po myśli rozmiereckich piłkarzy, bowiem już w siódmej minucie stracili bramkę, po doskonale wykonanym rzucie wolnym sprzed pola karnego. Do przerwy to rywale mieli nieco więcej z gry, jednak defensywa Jedności grała czujnie i skutecznie. Niestety brakowało nieco werwy w poczynaniach ofensywnych. Sytuacja nieco zmieniła się w drugiej odsłonie, kiedy to lekką inicjatywę przejęli miejscowi, którzy nie mając nic do stracenia ruszyli do odrabiania strat. Jednak i w tej odsłonie naszym piłkarzom brakowało odrobiny zimnej krwi i skuteczności pod bramką rywala. Mimo usilnych prób do ostatnich minut spotkania, rozmiereckim trampkarzom nie udało się zmienić niekorzystnego rezultatu i musieli uznać wyższość rywala, jednak swojego występu na pewno nie muszą się wstydzić.

0:1 Odra 7’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Piotr Kapica, Adrian Niepala, Paweł Roesner, Arkadiusz Głowania, Krzysztof Gatner, Mateusz Błyszcz, Rafał Sawrycki, Piotr Piontek, Patryk Kałka, Arkadiusz Kała