Zdziesiątkowani trampkarze ulegli rywalom!

• autor: dzsiara, 2016-04-19 21:56

LZS Błękitni Jaryszów 2:1(0:1) LKS Jedność Rozmierka

W minioną sobotę trampkarze Jedności udali się do Jaryszowa na spotkanie XIV kolejki z zespołem Błękitnych. Niestety z różnych powodów nasz zespół musiał sobie radzić przez całe spotkanie w dziesięcioosobowym składzie. Mimo osłabienia nasi piłkarze już w pierwszej połowie mogli rozstrzygnąć losy spotkania, jednak zabrakło wykończenia akcji i celnych strzałów. Jedyny strzał oddany w światło bramki zakończył się zdobyciem gola przez Patryka Kałkę, przy asyście Pawła Roesnera. Niestety w drugiej połowie rozmiereccy piłkarze opadli nieco z sił, co skutecznie wykorzystali gospodarze, którzy zdobyli dwie bramki i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Trochę szkoda straconych punktów, ale nie pozostaje nic innego jak solidnie zabrać się za treningi i walczyć w kolejnych spotkaniach.

0:1 Patryk Kałka 22’
                            1:1 Błękitni 37’
                            2:1 Błękitni 50’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Aleksander Żądło, Paweł Roesner, Arkadiusz Głowania, Krzysztof Gatner, Rafał Sawrycki, Mateusz Błyszcz, Piotr Piontek, Patryk Kałka, Arkadiusz Kała