Ważne zwycięstwo seniorów!!!

• autor: dzsiara, 2016-05-03 22:49

LKS Jedność Rozmierka 2:1(2:1) LZS Orzeł Branice

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności rozegrali spotkanie XXIII kolejki klasy okręgowej, w którym przed własną publicznością podejmowali zespół Orła Branice. Spotkanie to było przysłowiowym meczem o sześć punktów, bowiem mierzyły się ze sobą drużyny mające identyczną ilość punktów i walczące o utrzymanie. Dla rozmiereckich piłkarzy mecz był również bardzo ważny pod względem psychologicznym, bowiem po ostatnich trzech dotkliwych porażkach morale zespołu nie były najlepsze. Na szczęście piłkarzom Jedności udało się rozstrzygną mecz na swoją korzyść i miejmy nadzieję, że to dobry prognostyk przed czekającą nas trylogią derbową. Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie i to w zaledwie cztery minuty. Wynik spotkania otworzył Łukasz Hermasz, którzy wykorzystał rzut karny po faulu na Pawle Jasińskim. Minutę później goście wyprowadzili zabójczą kontrę i wyrównali stan meczu. Jednak trzy minuty później Tomasz Skrzypczyk wykorzystał dobre dogranie Sebastiana Wojdaka i zdobył zwycięską, jak się później okazało, bramkę dla rozmiereckiej drużyny.

Protokół meczowy:

1:0 Łukasz Hermasz 13’(karny)
                            1:1 Bartłomiej Kawulok 14’
                            2:1 Tomasz Skrzypczyk 17’

Jedność Rozmierka: Piotr Ochmann – Bartłomiej Wojdak(70’ Mateusz Chluba), Grzegorz Sapa, Wojciech Wachtl, Jacek Mnich, Tomasz Skrzypczyk(78’ Martin Długosz), Krzysztof Domerecki, Sebastian Wojdak, Michał Hałek(90’+1 Thomas Wolany), Paweł Jasiński, Łukasz Hermasz

Pozostał w rezerwie: Mateusz Wojs

Trener: Grzegorz Sapa

Orzeł Branice: Piotr Wołk – Łukasz Kacprzak, Jakub Piecha, Sebastian Moryl, Bartłomiej Kawulok, Roman Stalmach(28’ Mateusz Mikler), Łukasz Kędzierski(65’ Mateusz Walo), Tomasz Cieślik, Mateusz Kozłowski, Jakub Barat, Wojciech Pytel

Trener: Łukasz Kędzierski

Żółte kartki: Grzegorz Sapa, Sebastian Wojdak, Bartłomiej Wojdak, Paweł Jasiński, Łukasz Hermasz oraz Mateusz Kozłowski, Jakub Barat, Mateusz Mikler, Bartłomiej Kawulok

Sędziowali: Główny – Radosław Paszek; Asystenci – Szymon Łężny i Marcin Filarski(KS OZPN)