ogółem: 4 014 360

Młodzicy nie sprostali rywalom!

• autor: dzsiara, 2016-05-04 22:06

SSKS Stal Zawadzkie 4:2(0:2) LKS Jedność Rozmierka

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności udali się do Zawadzkiego na mecz XVII kolejki z miejscową Stalą. Młodzi piłkarze Jedności rozegrali dobre spotkanie i do przerwy prowadzili 0:2 po bramkach Jakuba Kałki i Fabiana Gawlika. Niestety w drugiej połowie nie byli w stanie powstrzymać najlepszego zawodnika gospodarzy, który jednocześnie zabezpieczał tyły i był motorem napędowym akcji ofensywnych Stali i ostatecznie musieli uznać wyższość miejscowych 4:2.

0:1 Jakub Kałka 4’
                           0:2 Fabian Gawlik 16’