Wysoka wygrana młodzików!!!

• autor: dzsiara, 2016-05-20 11:21

LKS Plon Błotnica Strzelecka 0:12(0:5) LKS Jedność Rozmierka

W czwartkowe popołudnie młodzicy wybrali się do Błotnicy Strzeleckiej na mecz XX kolejki z miejscowym Plonem. Spotkanie było zdecydowanie jednostronnym widowiskiem, a dwanaście bramek jakie rozmiereccy piłkarze zaaplikowali rywalom to najniższy wymiar kary jaki tego dnia mógł spotkać gospodarzy. Na listę strzelców wpisali się: 4x Jakub Kałka, 3x Fabian Gawlik, 2x Michał Urbańczyk, Maciej Włodarczyk, Jakub Ostrowski, Jakub Wróbel. Warto przy okazji zaznaczyć, że niecodziennym wyczynem w tym spotkaniu popisał się Jakub Ostrowski, który obok bramki zapisał na swoim koncie aż 7 asyst!!! Niestety Jakub okazał się również największym pechowcem tego meczu, bowiem w końcówce nabawił się poważnej kontuzji ręki, która eliminuje go z gry na kilka tygodni. Jakubowi życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia i powrotu na boisko w takiej formie jak w dzisiejszym meczu.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

0:1 Jakub Kałka 5’
                               0:2 Fabian Gawlik 7’
                               0:3 Fabian Gawlik 8’