Rozkład jazdy drużyn Jedności! (aktualizacja 10.06.2016)

• autor: dzsiara, 2016-06-09 22:32

Ligowe ostatki…

Przed nami ostatnie ligowe akcenty piłkarskiego sezonu 2015/2016 w wykonaniu drużyn Jedności. Seniorzy rozgrywki klasy okręgowej zakończą meczem przed własną publicznością z drużyną LZS-u Racławiczki. Juniorzy obecny sezon zakończą bardzo ważnym meczem na własnym stadionie z Pogonią Prudnik. Trampkarze na zakończenie sezonu udadzą się do Piotrówki. Młodzicy którzy zakończyli już rozgrywki ligowe rozegrają mecz kontrolny już pod kątem przyszłego sezonu, czyli rocznik 2004 i młodsi, z drużyną Piasta Strzelce Opolskie. Na wszystkie mecze naszych drużyn zapraszamy oczywiście kibiców i prosimy o wsparcie piłkarzy Jedności kulturalnym dopingiem.
Bezpośrednio po sobotnim meczu seniorów czyli około godziny 19:00 na stadionie w Rozmierce odbędzie się zakończenie sezonu dla drużyn: trampkarzy, juniorów i seniorów oraz wszystkich osób funkcyjnych w klubie, pomagających przy organizacji meczów oraz dbających o utrzymanie obiektu. Wszystkich zawodników drużyn trampkarzy i juniorów zapraszamy oczywiście już na godzinę 17:00 do wspólnego kibicowania seniorom, a później do wspólnego świętowania końca sezonu 2015/2016.

Dzisiaj dostaliśmy informację, że zaplanowany na jutro ostatni mecz trampkarzy w Piotrówce zostaje odwołany ponieważ gospodarze mają kłopoty kadrowe i zrezygnowali z rozegrania meczu.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Młodzicy – Piątek 10.06.2016 godz. 17:00

SKS Piast Strzelce Opolskie – LKS Jedność Rozmierka

mecz sparingowy

(zbiórka zawodników o godzinie 16:00 na stadionie – wyjazd samochodami)

Trampkarze – Sobota 11.06.2016 godz. 11:00

LZS Piotrówka – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 9:30 na stadionie – wyjazd busem)

ODWOŁANY

Juniorzy – Sobota 11.06.2016 godz. 11:00