Kolejny turniej żaków!

• autor: dzsiara, 2016-06-26 21:01

Żacy wystąpili w Jemielnicy w turnieju rocznika 2008…

W miniony czwartek odbył się w Jemielnicy turniej rocznika 2008 o Puchar Wójta Gminy Jemielnica. W turnieju tym mieli okazję wystąpić najmłodsi adepci piłkarstwa z Rozmierki, czyli żacy. I choć naszym młodym piłkarzom nie udało się wygrać żadnego meczu, zdobyli kolejne piłkarskie doświadczenie które na pewno zaprocentuje w przyszłości. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a zmaganiom przyświecała idea „Wszyscy jesteśmy zwycięzcami”, dlatego też wszystkie drużyny otrzymały identyczne pamiątkowe puchary i dyplomy za udział w turnieju.

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Tobiasz Chmiel – Piotr Langer, Olivier Gomola, Marcel Pabisiak, Łukasz Kiełbasa, Daniel Morawiak, Wiktor Duk, Mateusz Koziarski, Marcel Panusch

Zobacz kilka zdjęć z turnieju --->

Komplet wyników turnieju:

Naprzód Jemielnica 3:2 Małapanew Ozimek

Piast Strzelce Opolskie 3:0 Jedność Rozmierka

Naprzód Jemielnica 4:0 Jedność Rozmierka

Małapanew Ozimek 3:1 Piast Strzelce Opolskie

Naprzód Jemielnica 6:1 Piast Strzelce Opolskie

Jedność Rozmierka 0:3 Małapanew Ozimek

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy organizatorom turnieju na czele z panami Jerzym Rębeckim i Grzegorzem Sapą za zaproszenie na imprezę, poczęstunek i miłe przyjęcie.
Dziękujemy!!!