Remis seniorów w pierwszym sparingu!

• autor: dzsiara, 2016-07-17 22:10

LKS Sparta Tworóg 4:4(1:2) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności rozegrali pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2016/2017. Sparingpartnerem rozmiereckiej drużyny był zespół Sparty Tworóg, na co dzień występujący w lublinieckiej klasie A. Spotkanie toczone w trudnych warunkach atmosferycznych oraz na „ciężkim” boisku, dlatego też zdecydowano się rozegrać go krócej(2x40minut), było w miarę wyrównanym pojedynkiem i ostatecznie zakończyło się remisem. W rozmiereckiej drużynie do bramki rywala trafiali: Sebastian Wojdak, Krzysztof Domerecki, Mateusz Wojs, Tomasz Skrzypczyk.

0:1 Sebastian Wojdak 20’
                               1:1 Sparta 21’
                               1:2 Krzysztof Domerecki 31’
                               2:2 Sparta 44’
                               2:3 Mateusz Wojs 49’
                               3:3 Sparta 58’
                               4:3 Sparta 61’
                               4:4 Tomasz Skrzypczyk 80’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: zawodnik testowany – Rafał Rudol, Grzegorz Sapa, Bartłomiej Wojdak, Martin Długosz, Krzysztof Domerecki, Tomasz Skrzypczyk, Sebastian Wojdak, Paweł Jasiński, Mateusz Wojs

Kolejny mecz kontrolny seniorzy rozegrają 30 lipca z Unią Kolonowskie, a w przyszłą niedzielę 24 lipca wezmą udział w turnieju seniorów w ramach XX Turnieju Piłkarskiego im. „Bena” Długosza.