ogółem: 4 013 675

Młodzicy na podium turnieju międzynarodowego!

• autor: dzsiara, 2016-08-18 21:22

Trzecie miejsce młodzików w Strzelcach Opolskich…

Sobotnim porankiem młodzicy Jedności wzięli udział w międzynarodowym turnieju piłki nożnej, który odbył się na stadionie miejskim w Strzelcach Opolskich. Poza drużyną z Rozmierki w zawodach wzięli udział gospodarze- Piast Strzelce Opolskie, Koksownik Zdzieszowice oraz goście z Czech- SK Holice. Mecze trwały 2x20 minut, co w systemie turniejowym mocno dało we znaki wielu zawodnikom. W pierwszym meczu przeciwnikiem Jedności była ekipa z Czech. Posiadający znaczną przewagę fizyczną zawodnicy Holic wygrali mecz 3:0 wykorzystując potężne uderzenia z dystansu. Po kilku minutach przerwy przyszła pora na spotkanie z gospodarzami.  Poobijani i zmęczeni pierwszym meczem młodzi piłkarze z Rozmierki szybko dali sobie strzelić 3 gole, po czym jednak dostali nagłego przypływu energii i w krótkim czasie zdobyli 4 bramki(Szymon Chrupcała, Jakub Kałka, Marcin Blaut, Dawid Glinka). Niestety w końcówce zabrakło już sił, kolejne 3 bramki dołożył Piast  i wygrał ostatecznie 7:4. Ozdobą meczu była jednak bramka Szymona Chrupcały, który po solowym rajdzie przez pół boiska nie dał szans bramkarzowi. W ostatnim meczu Jedność nie dała szans Koksownikowi wygrywając 6:1(3x Szymon Chrupcała, 2x Jakub Kałka, Jakub Wróbel) ostatecznie zajmując 3 miejsce w turnieju.

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Tomasz Piontek, Damian Mnich – Marcin Blaut, Dawid Glinka, Jakub Kapica, Bartłomiej Jendryka, Rafał Nocoń, Adam Puzik, Bartłomiej Kupka, Szymon Chrupcała, Jakub Wróbel, Jakub Kałka