Michał Hałek bohaterem dogrywki i w PP gramy dalej!

• autor: dzsiara, 2016-08-25 22:53

LZS Ścinawa Nyska 2:5(2:2;1:1) LKS Jedność Rozmierka

W środowe popołudnie zespół Jedności wybrał się do Ścinawy Nyskiej na spotkanie 1/32 wojewódzkiego Pucharu Polski. Jako że to środek tygodnia nie obyło się bez problemów kadrowych i rozmierecka kadra na ten mecz liczyła zaledwie 12 zawodników. Piłkarze Jedności mimo, że dwa razy musieli gonić wynik, ostatecznie rozstrzygnęli spotkanie na swoją korzyść, choć uczynili to dopiero w dogrywce. W podstawowym czasie gry do wyrównania doprowadzali: Bartłomiej Wojdak z rzutu karnego oraz Tomasz Skrzypczyk. W dogrywce instynktem strzeleckim błysną Michał Hałek, który skompletował hattricka i tym samym zapewnił swojej drużynie wygraną i awans do kolejnej rundy.
W ramach 1/16 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim zespół Jedności zmierzy się ze Stalą Brzeg, a spotkanie zaplanowano w Rozmierce na 7 września na godzinę 17:00.

Protokół meczowy:

1:0 Przemysław Stolarczyk 27’
                                                         1:1 Bartłomiej Wojdak 41’(karny)
                                                         2:1 Tomasz Bej 52’
                                                         2:2 Tomasz Skrzypczyk 60’
                                                         2:3 Michał Hałek 97’
                                                         2:4 Michał Hałek 107’
                                                         2:5 Michał Hałek 117’

LZS Ścinawa Nyska: Michał Drabik – Mateusz Martyna, Adrian Chajec, Dominik Kubica, Mateusz Warchoł, Radosław Gołąbek, Przemysław Stolarczyk(57’ Marcin Faron), Błażej Sobkowicz, Daniel Świerad(80’ Patryk Drabik), Adam Kolanko, Tomasz Bej(66’ Mariusz Stolarczyk)

Trener: Paweł Nowacki

Jedność Rozmierka: Dawid Hyla – Rafał Rudol, Grzegorz Sapa, Bartłomiej Wojdak, Gabriel Kopa(58’ Krzysztof Domerecki), Rafał Myczewski, Michał Hałek, Martin Długosz, Tomasz Skrzypczyk, Jakub Lejżak, Marek Miśkowicz

Trener: Grzegorz Sapa