Ważna informacja!!!

• autor: dzsiara, 2016-08-28 20:54

Badania lekarskie przed sezonem…

Zarząd klubu LKS Jedność Rozmierka informuje, że w najbliższy wtorek (30.08.2016) o godzinie 17:30 w budynku klubowym zostaną przeprowadzone badania lekarskie dla zawodników Jedności z drużyn młodzieżowych i dziecięcych przed zbliżającą się rundą jesienną. Jest to ostatni termin badań, na który prosimy o stawienie się wszystkich zawodników drużyn: juniorów, trampkarzy, młodzików, orlików i żaków, którzy do tej pory nie zrobili badań.

Prosimy o poważne potraktowanie tematu przez zawodników oraz dopilnowanie swoich pociech przez rodziców i stawienie się w powyższym terminie. Jak wszystkim wiadomo bez ważnych badań lekarskich nie ma możliwości uczestnictwa w zawodach sportowych oraz zajęciach treningowych, a jest to ostatni termin badań organizowany przez klub.