Rozkład jazdy drużyn Jedności!

• autor: dzsiara, 2016-09-01 22:23

Piłkarskie emocje przed nami…

Przed nami weekend i cały tydzień bardzo bogaty w piłkarskie emocje. Po seniorach do boju ruszają drużyny młodzieżowe Jedności, które występują w rozgrywkach ligowych. Przed seniorami dwa mecze przed własną publicznością. W niedzielę w ramach IV kolejki klasy okręgowej podejmą zespół Orła Branice, natomiast w środę w ramach 1/16 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim gościć będziemy beniaminka III ligi zespół Stali Brzeg. Również juniorów czekają dwa mecze ligowe w pierwszej lidze. W niedzielę przed własną publicznością podejmować będą drużyną LZS-u Walce, natomiast w środę wybiorą się do Sławięcic na zaległe spotkanie I kolejki. Trampkarze rozgrywki zainaugurują wyjazdowym meczem z Unią Murów. Młodzików również czekają dwa mecze ligowe. Na rozpoczęcie rundy jesiennej w poniedziałek gościć będą na stadionie przy Szkolnej zespół Błękitnych Jaryszów, natomiast w czwartek w ramach drugiej kolejki udadzą się do Strzelec Opolskich na mecz derbowy z drużyną Piasta I Strzelce Opolskie. Na wszystkie mecze naszych drużyn zapraszamy oczywiście kibiców i prosimy o wsparcie naszych piłkarzy gorącym i kulturalnym dopingiem.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Trampkarze – Sobota 03.09.2016 godz. 11:00

LKS Unia Murów – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 9:00 na stadionie – wyjazd busem)

Juniorzy – Niedziela 04.09.2016 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Walce

Seniorzy – Niedziela 04.09.2016 godz. 15:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Orzeł Branice

Młodzicy – Poniedziałek 05.09.2016 godz. 17:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Błękitni Jaryszów

Juniorzy – Środa 07.09.2016 godz. 17:00

KS Sławięcice K-Koźle – LKS Jedność Rozmierka