ogółem: 4 012 779

Miłe złego początki!

• autor: dzsiara, 2016-09-06 20:50

LKS Jedność Rozmierka 1:4(1:0) LZS Orzeł Branice

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności w ramach IV kolejki klasy okręgowej podejmowali przed własną publicznością zespół Orła Branice. Mimo, że gra rozmiereckiego zespołu nie układał się zbyt dobrze, po 45 minutach prowadziliśmy 1:0 po bramce Pawła Jasińskiego i asyście Martina Długosza. Po zmianie stron były okazje do podwyższenia prowadzenia, jednak zamiast tego bramkę wyrównującą zdobyli goście. Piłkarze Orła złapali wiatr w żagle i w kolejnych 20 minutach dołożyli jeszcze trzy trafienia inkasując komplet punktów.

Protokół meczowy:

1:0 Paweł Jasiński 33’
                          1:1 Roman Stalmach 63’
                          1:2 Daniel Kijewski 70’
                          1:3 Bartłomiej Kawulok 80’
                          1:4 Daniel Kijewski 83’

Jedność Rozmierka: Dawid Hyla – Rafał Rudol, Grzegorz Sapa, Bartłomiej Wojdak(29’ Martin Długosz), Rafał Kandziora, Krzysztof Domerecki, Michał Hałek, Rafał Myczewski, Damian Kroker, Jacek Mnich, Paweł Jasiński

Pozostał w rezerwie: Tomasz Michałków

Trener: Grzegorz Sapa

Orzeł Branice: Mariusz Pawęski – Wojciech Pytel(55’ Gracjan Włodarczyk), Bartłomiej Kawulok, Jan Końarik, Daniel Kijewski, Łukasz Kędzierski, Mateusz Walo, Damian Laszczak, Sebastian Moryl(70’ Łukasz Nieckarz), Maciej Zawada, Roman Stalmach

Trener: Mariusz Półchłopek

Żółte kartki: Grzegorz Sapa, Paweł Jasiński oraz Bartłomiej Kawulok, Roman Stalmach

Sędziowali: Główny – Dymitr Zubal; Asystenci – Jacek Tokarski i Karolina Radzik(KS OZPN)