Gra młodzików jeszcze nie zachwyciła, ale punkty zostały w...

• autor: dzsiara, 2016-09-06 21:13
Gra młodzików jeszcze nie zachwyciła, ale punkty zostały w Rozmierce!!!

LKS Jedność Rozmierka 3:0(2:0) LZS Błękitni Jaryszów

W poniedziałkowe popołudnie rundę jesienną sezonu 2016/2017 zainaugurowali młodzicy Jedności. W ramach pierwszej kolejki grupy 5 gościli na stadionie przy ulicy Szkolnej zespół Błękitnych Jaryszów. Dosyć szybko zdobyte dwie bramki przez Macieja Włodarczyka, przy dwóch asystach Jakuba Ostrowskiego, sparaliżowały nieco dalsze poczynania rozmiereckich piłkarzy i ich kolejne ataki przypominały bicie głową w mur. Mimo uwag trenera w przerwie obraz gry naszego zespołu po zmianie stron niewiele się zmienił i mimo przygniatającej przewagi kolejne akcje nie przynosiły zmiany wyniku. Końcowy rezultat na 3:0 ustalił dopiero na minutę przed ostatnim gwizdkiem arbitra Marcin Blaut.

1:0 Maciej Włodarczyk 4’
                               2:0 Maciej Włodarczyk 12’
                               3:0 Marcin Blaut 59’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Tomasz Piontek – Marcin Blaut, Jakub Kapica, Paweł Sowa, Dawid Glinka, Szymon Chrupcała, Maciej Włodarczyk, Jakub Ostrowski, Jakub Kałka oraz Damian Mnich, Adam Puzik, Bartłomiej Jendryka, Jakub Wróbel, Sebastian Dombrowski, Krzysztof Niepala