Derbowe zwycięstwo młodzików!

• autor: dzsiara, 2016-09-09 08:42

SKS Piast I Strzelce Opolskie 0:8(0:3) LKS Jedność Rozmierka

W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności rozegrali spotkanie drugiej kolejki w którym zmierzyli się w Strzelcach Opolskich z zespołem Piasta I. Rozmiereccy adepci piłkarstwa nie pozostawili rywalom złudzeń i pewnie wygrali derbowy pojedynek. Na listę strzelców wpisali się: 4x Maciej Włodarczyk, Jakub Kałka, Dawid Glinka, a dwie bramki padły po samobójczych trafieniach zawodników Piasta. Asysty w tym meczu na swoim koncie zapisali: 3x Jakub Kałka, Jakub Ostrowski, Jakub Wróbel, Marcin Blaut, Dawid Glinka, Maciej Włodarczyk.

0:1 Maciej Włodarczyk 13’
                           0:2 Jakub Kałka 18’
                           0:3 Maciej Włodarczyk 26’
                           0:4 Dawid Glinka 44’