Zdziesiątkowani seniorzy rozbici w Tarnowie!

• autor: dzsiara, 2016-09-11 23:08

LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory 8:0(3:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności wybrali się do Tarnowa Opolskiego na mecz z drużyną Piomaru Tarnów-Przywory w ramach V kolejki klasy okręgowej. Problemy kadrowe tego dnia okazały się na tyle poważne, że drużyna wystąpiła w zaledwie dziesięcioosobowym składzie. Na domiar złego w 39 minucie kontuzji nabawił się Michał Hałek i dalszą część spotkania zespół kontynuował w 9-ciu. W takich okolicznościach trudno o korzystny rezultat i spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy.

Protokół meczowy:

1:0 Patryk Palzer 6’
                                                     2:0 Mateusz Zalewski 33’(karny)
                                                     3:0 Patryk Palzer 44’
                                                     4:0 Przemysław Suchodolski 46’
                                                     5:0 Patryk Palzer 58’
                                                     6:0 Przemysław Suchodolski 63’
                                                     7:0 Dawid Kowalczyk 68’
                                                     8:0 Przemysław Suchodolski 87’

Piomar Tarnów-Przywory: Piotr Woźniak – Oliwer Matuszek, Paweł Fesser, Daniel Hartman, Patryk Prusik, Piotr Ruzik(60’ Dawid Kowalczyk), Mateusz Zalewski, Przemysław Suchodolski, Daniel Krupop, Piotr Reinert(60’ Kamil Nieświec) , Patryk Palzer(62’ Wojciech Jaworski)

Trener: Tomasz Matysek

Jedność Rozmierka: Martin Długosz – Rafał Rudol, Grzegorz Sapa, Mateusz Chluba, Michał Hałek, Damian Kroker, Rafał Myczewski, Tomasz Skrzypczyk, Paweł Jasiński, Patryk Kokot