ogółem: 4 018 799

Ciężka, ale zwycięska przeprawa trampkarzy!!!

• autor: dzsiara, 2016-09-26 22:42

LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory 1:2(1:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Tarnowa Opolskiego na mecz IV kolejki z drużyną Piomaru Tarnów-Przywory. Mimo, że mecz nie ułożył się po myśli rozmiereckich piłkarzy i od 12 minuty przegrywali 1:0, nie dali za wygraną i konsekwentnie dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu. Ich upór i konsekwentna gra do końca przyniosła wymierny efekt. Najpierw Jakub Kałka doprowadził do wyrównania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Urbańczyka, a w ostatniej minucie losy pojedynku rozstrzygnął Grzegorz Piontek, wykorzystując dobre dogranie Mateusza Błyszcza.

1:0 Piomar 12’
                                                   1:1 Jakub Kałka 53’
                                                   1:2 Grzegorz Piontek 70’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Piotr Piontek, Jakub Kapica, Mateusz Błyszcz, Marcin Roesner, Bartłomiej Brodacki, Jan Polok, Michał Urbańczyk, Jakub Wypchoł, Jakub Kałka, Rafał Langer oraz Grzegorz Piontek, Patryk Brodacki, Michał Musialik, Jakub Ostrowski