Okazałe zwycięstwo trampkarzy!!!

• autor: dzsiara, 2016-10-02 21:40

LKS Jedność Rozmierka 6:0(1:0) 1.FC Chronstau Chrząstowice

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności rozegrali spotkanie V kolejki w grupie drugiej II ligi. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawitała czwarta w tabeli drużyna 1.FC Chronstau Chrząstowice. Od początku gra układała się pod dyktando miejscowych, choć w pierwszej połowie brakowało skutecznego wykończenia i zobaczyliśmy tylko jedną bramkę, której autorem był Rafał Langer. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie i ostatecznie miejscowi wygrali zasłużenie 6:0. W drugiej połowie do bramki rywala trafiali: 2x Michał Urbańczyk, Rafał Langer, Maciej Włodarczyk, Jakub Kałka. Hattricka asyst w tym meczu zanotował Jakub Kałka, a po jednym podaniu otwierającym drogę do bramki dołożyli: Grzegorz Piontek i Michał Urbańczyk.

1:0 Rafał Langer 13’
                            2:0 Michał Urbańczyk 37’
                            3:0 Rafał Langer 39’
                            4:0 Maciej Włodarczyk 55’