Pewne zwycięstwo młodzików!!!

• autor: dzsiara, 2016-10-11 23:39

LKS Jedność Rozmierka 6:0(4:0) LZS Grodziec

W poniedziałkowe popołudnie kolejne spotkanie ligowe rozegrali młodzicy Jedności. W ramach VII kolejki podejmowali przed własną publicznością zespół LZS-u Grodziec. Podopieczni trenera Mateusza Wojsa rozpoczęli spotkanie z animuszem i po dwóch minutach prowadzili już 2:0. Potem nieco spuścili z tonu i mimo sporej przewagi do bramki rywala trafiali rzadziej, ostatecznie wygrywając pewnie 6:0. Hattricka na swoim koncie zapisał w tym meczu Maciej Włodarczyk, dwie bramki dołożył Jakub Kałka, a jedno trafienie było autorstwa Szymona Chrupcały. Szymon Chrupcała zanotował również trzy asysty, a po jednej na swoim koncie zapisali: Maciej Włodarczyk i Jakub Kałka.

1:0 Szymon Chrupcała 1’
                           2:0 Jakub Kałka 2’
                           3:0 Maciej Włodarczyk 7’(karny)
                           4:0 Jakub Kałka 20’