Gra seniorów niezła, jednak wynik niekoniecznie!

• autor: dzsiara, 2016-10-31 20:50

LKS Jedność Rozmierka 2:5(2:2) MZLKS Czarni Otmuchów

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności w ramach XII kolejki klasy okręgowej podejmowali przed własną publicznością zespół Czarnych Otmuchów. Silny wiatr wiejący przez większą część meczu nie ułatwiał piłkarzom zadania, a w grze było wiele przypadku. Mimo niekorzystnego wyniku końcowego trzeba przyznać, że piłkarze Jedności rozegrali naprawdę niezłe spotkanie i przy odrobinie szczęścia wcale nie musieli schodzić z boiska pokonani. Warto przy tym zaznaczyć, że przy wyniku 2:3, bramkarz Otmuchowa w świetnym stylu obronił rzut karny. Dla rozmiereckiej drużyny bramki zdobyli: Paweł Jasiński i Łukasz Hermasz.

Protokół meczowy:

0:1 Grzegorz Kawa 5’
                                                   1:1 Paweł Jasiński 17’
                                                   1:2 Michał Hasiak 42’
                                                   2:2 Łukasz Hermasz 45’
                                                   2:3 Grzegorz Kawa 48’
                                                   2:4 Wojciech Fułat 78’
                                                   2:5 Krzysztof Kulak 87’

Jedność Rozmierka: Tomasz Michałków – Rafał Rudol, Grzegorz Sapa, Sebastian Jagła, Rafał Kandziora, Rafał Myczewski(77’ Tomasz Skrzypczyk), Jacek Mnich, Patryk Kokot(77’ Martin Długosz), Damian Kroker, Paweł Jasiński, Łukasz Hermasz

Pozostali w rezerwie: Michał Hałek, Mateusz Chluba

Trener: Grzegorz Sapa

Czarni Otmuchów: Adrian Białkowski – Michał Kotowski, Damian Wezner, Emil Klag, Tomasz Tomoń(69’ Wojciech Fułat), Patryk Pacławski, Tomasz Marzec, Emil Kołodziejczyk(85’ Kamil Polak), Krzysztof Kulak, Michał Hasiak, Grzegorz Kawa