Zakończenie rundy jesiennej trampkarzy i młodzików za...

• autor: dzsiara, 2016-11-21 20:31
Zakończenie rundy jesiennej trampkarzy i młodzików za nami!!!

W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej w Rozmierce odbyło się zakończenie rundy jesiennej dla drużyn trampkarzy i młodzików Jedności. Na wspólnym spotkaniu nie zabrakło atrakcji i każdy znalazł coś dla siebie(piłkarzyki, lotki, szachy itp.) Oczywiście nie zabrakło również czegoś dla podniebienia, była pizza, chipsy i ciastka. Na zakończeniu trener młodzików podsumował frekwencję na treningach w całej rundzie i wyróżniających się zawodników obdarował nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez klub oraz pozyskanymi od sponsorów.

Cieszy również frekwencja na zakończeniu, bowiem obydwie drużyny stawiły się prawie w komplecie. Humory wszystkim dopisywały i w dobrych nastrojach rozchodzili się do domów.

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za reprezentowanie naszego klubu w rundzie jesiennej. Życzymy dobrego przygotowania do rundy rewanżowej i równie dobrych wyników co jesienią.

Zobacz kilka zdjęć z tego zakończenia --->