Porażką z liderem seniorzy kończą rundę jesienną!

• autor: dzsiara, 2016-11-23 23:07

LKS Po-Ra-Wie II Większyce 8:1(4:1) LKS Jedność Rozmierka

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności rozegrali spotkanie XV kolejki klasy okręgowej, w którym zmierzyli się w Większycach z miejscową drużyną rezerw Po-Ra-Wia. Gospodarze liderujący tabeli II grupy opolskiej okręgówki nie pozostawili złudzeń naszym piłkarzom i pewnie sięgnęli po komplet punktów, wygrywając 8:1. Jedyną bramkę dla rozmiereckiej drużyny zdobył Łukasz Hermasz.

Protokół meczowy:

1:0 Mateusz Jędrzejczyk 9’
                                           2:0 Mateusz Jędrzejczyk 20’
                                           3:0 Bartosz Adamus 31’
                                           3:1 Łukasz Hermasz 35’
                                           4:1 Kamil Stachura 37’
                                           5:1 Artur Blaucik 47’
                                           6:1 Denis Błyszcz 62’(samobójcza)
                                           7:1 Artur Blaucik 75’
                                           8:1 Artur Blaucik 90’

Po-Ra-Wie II Większyce: Mateusz Blaucik – Bartosz Adamus, Artur Blaucik, Michał Chałupa, Mateusz Jędrzejczyk, Marek Kadyła(58’ Arkadiusz Kamiński), Krzysztof Kwiatkowski(46’ Krzysztof Jaworski), Łukasz Piechula, Dawid Siedlaczek, Kamil Stachura(78’ Dawid Białas), Sebastian Stachura(67’ Łukasz Samborski)

Trener: Kamil Stachura

Jedność Rozmierka: Tomasz Michałków – Denis Błyszcz, Bartłomiej Wojdak, Rafał Rudol, Rafał Kandziora, Rafał Myczewski, Michał Hałek, Jacek Mnich, Damian Kroker, Martin Długosz, Łukasz Hermasz

Trener: Krzysztof Ostrowski

Sędziowali: Główny – Mirosław Barszczewski; Asystenci – Bartosz Piekarz i Dawid Minartowicz(KS OZPN)

Widzów: 100

Było to ostatnie spotkanie drużyny seniorów w rundzie jesiennej. Napisać, że była to kiepska runda w naszym wykonaniu to jak nie napisać nic. Wszyscy doskonale wiemy jak było, teraz pozostaje zastanowić się i podjąć odpowiednie kroki aby było lepiej. Z nadzieję za lepszą wiosnę piłkarzom życzymy odpoczynku i odpowiednich przygotowań do rundy rewanżowej, a kibicom cierpliwości i wytrwania z drużyną w tym ciężkim okresie.