Zakończenie rundy jesiennej seniorów i juniorów za nami!

• autor: dzsiara, 2016-11-28 22:57

W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej w Rozmierce odbyło się zakończenie rundy jesiennej dla drużyn seniorów i juniorów Jedności oraz osób funkcyjnych w klubie. Była okazja aby we wspólnym gronie dobrze zjeść(pyszne steki i kiełbasa z grilla) jak również co nieco wypić(wybór napojów ich zawartości procentowej oraz dawkowanie według własnego uznania). Była okazja do sprawdzenia swoich sił w piłkarzykach i trzeba przyznać, że efekty były nieco lepsze niż na boisku. I choć wyniki w rundzie jesiennej, zwłaszcza seniorów, nie dawały powodów do szampańskich nastrojów, to zakończenie odbyło się w miłej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za reprezentowanie naszego klubu w rundzie jesiennej. Mamy nadzieję, że wyniki w rundzie wiosennej pozwolą nam spotkać się na zakończeniu sezonu w czerwcu w jeszcze lepszych nastrojach.

Zobacz kilka zdjęć z tego zakończenia --->