Plan sparingów drużyny seniorów!

• autor: dzsiara, 2017-01-08 17:46

Przygotowania seniorów do wiosny…

Do rozpoczęcia rundy rewanżowej w klasie okręgowej seniorów pozostało nieco ponad dwa miesiące, pora więc krótko przedstawić jak nasz zespół będzie się przygotowywał do wiosny. Okres przygotowawczy seniorzy rozpoczną 17 stycznia, kiedy to wrócą do regularnych treningów. Zespół będzie trenował dwa razy w tygodniu(sala gimnastyczna i własny obiekt), dodatkowo pod koniec stycznia drużyna rozpocznie serię cotygodniowych spotkań kontrolnych, których zaplanowano siedem. Na dzień dzisiejszy ustalono jedynie terminy weekendowe dla poszczególnych sparingpartnerów, a dokładne szczegóły meczu(miejsce i dokładny dzień i godzina) zostaną ustalone bezpośrednio przed meczem.

Plan sparingów przedstawia się następująco:

- 28.01.2017 – LZS Ligota Turawska(klasa A)

- 04.02.2017 – Stal Zawadzkie(klasa A)

- 11.02.2017 – Start Dobrodzień(klasa A)

- 19.02.2017 – Stal Osowiec(klasa A)

- 26.02.2017 – LZS Raszowa(klasa A)

- 04.03.2017 – KS Szczedrzyk(klasa A)

- 11.03.2017 – Źródło Krośnica(klasa okręgowa)

Tydzień później, czyli 18.03.2017 seniorzy Jedności rozpoczną zmagania rundy wiosennej w drugiej grupie klasy okręgowej meczem na własnym stadionie z  zespołem KS-u Bodzanów-Nowy Świętów.

Mamy nadzieję, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy pomoże drużynie odpowiednio przygotować się do rozgrywek i w rundzie wiosennej zespół będzie się spisywał zdecydowanie lepiej niż w poprzednim roku.