Seniorzy na plus w drugim sparingu!

• autor: dzsiara, 2017-02-06 21:30

LKS Jedność Rozmierka 3:1(3:0) SSKS Stal Zawadzkie

W niedziele popołudnie seniorzy Jedności rozegrali drugi mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Tym razem podopieczni trenera Roberta Sykulskiego podejmowali na własnym stadionie przedstawiciela V grupy opolskiej klasy A, zespół Stali Zawadzkie. Jak to w sparingach bywa nie wynik był najistotniejszy, a to co piłkarze zaprezentowali na boisku. Nasi piłkarze, zwłaszcza w pierwszej połowie, pokazali się z dobrej strony, aplikując rywalom trzy bramki(Tomasz Skrzypczyk, Łukasz Hermasz, Paweł Jasiński) i stwarzając jeszcze kilka klarownych sytuacji do podwyższenia rezultatu. W drugiej połowie jedną bramkę zdobyli goście i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Jedności 3:1.

1:0 Tomasz Skrzypczyk 4’
                            2:0 Łukasz Hermasz 10’
                            3:0 Paweł Jasiński 23’

3:1 Stal 55’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Mateusz Wojs – Michał Hałek, Rafał Rudol, Bartłomiej Wojdak, Rafał Kandziora, Krzysztof Domerecki, Paweł Jasiński, Damian Dudek, Tomasz Skrzypczyk, Damian Kroker, Łukasz Hermasz oraz Jakub Lejżak, Michał Mandok

Kolejny sprawdzian seniorów za tydzień z drużyną Startu Dobrodzień.