Badania lekarskie przed sezonem!

• autor: dzsiara, 2017-02-21 20:05

Pierwszy termin badań lekarskich…

Zarząd klubu LKS Jedność Rozmierka informuje, że we wtorek(28.02.2017) w budynku klubowym zostaną przeprowadzone badania lekarskie dla zawodników Jedności przed zbliżającą się rundą wiosenną. Jest to pierwszy termin badań, który został zarezerwowany dla trampkarzy, juniorów i seniorów. O terminie dla młodszych zawodników poinformujemy w późniejszym czasie.

- na godzinę 17:30 prosimy o przybycie zawodników drużyny trampkarzy

- na godzinę 18:00 prosimy o przybycie zawodników drużyny juniorów

- na godzinę 18:30 prosimy o przybycie zawodników drużyny seniorów

Warunkiem przeprowadzenia badania jest posiadanie przez zawodnika ważnych(nie starszych niż 6 miesięcy) podstawowych badań krwi(OB i morfologia)

Prosimy o poważne potraktowanie tematu przez zawodników i przygotowanie sobie w tym terminie czasu. Jak wszystkim wiadomo bez ważnych badań lekarskich nie ma możliwości uczestnictwa w zawodach sportowych oraz zajęciach treningowych.

Przy tej okazji prośba również do rodziców młodszych zawodników (trampkarze, młodzicy, orlicy, żacy) aby wykorzystać czas zbliżających się ferii zimowych i wykonać potrzebne badanie krwi dziecka, aby móc je przedstawić lekarzowi.