Seniorzy na remis w trzecim sparingu!

• autor: dzsiara, 2017-02-15 17:06

LKS Jedność Rozmierka 1:1(0:0) LZS Błękitni Jaryszów

W niedzielne popołudnie na stadionie przy ulicy Szkolnej seniorzy Jedności rozegrali trzecie spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do rundy rewanżowej. Sparingpartnerem naszego zespołu był przedstawiciel V grupy opolskiej klasy A, zespół Błękitnych Jaryszów. Zmrożona płyta rozmiereckiego stadionu nie ułatwiała zadania piłkarzom obydwu zespołów i w ich grze było wiele przypadku. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1, a bramkę dla Jedności zdobył Tomasz Skrzypczyk.

0:1 Błękitni 61’
                                                      1:1 Tomasz Skrzypczyk 75’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Mateusz Wojs – Michał Hałek, Rafał Rudol, Mateusz Gatner, Rafał Kandziora, Krzysztof Domerecki, Damian Kroker, Tomasz Skrzypczyk, zawodnik testowany, Paweł Jasiński, Patryk Kokot oraz zawodnik testowany

Kolejny sprawdzian seniorów w najbliższą niedzielę, a ich sparingpartnerem będzie zespół Stali Osowiec.