Badania lekarskie przed sezonem!

• autor: dzsiara, 2017-03-01 11:50

Drugi termin badań lekarskich…

Zarząd klubu LKS Jedność Rozmierka informuje, że we wtorek(14.03.2017) w budynku klubowym zostaną przeprowadzone badania lekarskie dla zawodników Jedności przed zbliżającą się rundą wiosenną. Jest to drugi i ostatni termin badań, który został zarezerwowany dla żaków, orlików i młodzików. Prosi się również o przybycie w tym terminie zawodników starszych drużyn, którzy nie zrobili badań w pierwszym terminie.

- na godzinę 17:30 prosimy o przybycie zawodników drużyny żaków

- na godzinę 18:15 prosimy o przybycie zawodników drużyny orlików

- na godzinę 18:45 prosimy o przybycie zawodników drużyny młodzików

. Na badanie to zawodnicy powinni stawić się wraz z rodzicem lub opiekunem.

Warunkiem przeprowadzenia badania jest posiadanie przez zawodnika ważnych(nie starszych niż 6 miesięcy) podstawowych badań krwi(OB i morfologia)

Prosimy o poważne potraktowanie tematu przez zawodników oraz rodziców i przygotowanie sobie w tym terminie czasu. Jak wszystkim wiadomo bez ważnych badań lekarskich nie ma możliwości uczestnictwa w zawodach sportowych oraz zajęciach treningowych.