Wygrana młodzików w pierwszym sparingu!

• autor: dzsiara, 2017-03-20 22:28

LKS Jedność Rozmierka 3:2(1:1) LKS Victoria Żyrowa

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności rozegrali pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy rewanżowej. Na stadionie przy ulicy Szkolnej podejmowali trzeci zespół VII grupy ligi młodzików – Victorię Żyrowa. Spotkanie zakończyło się wygraną rozmiereckiego zespołu 3:2, a na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Maciej Włodarczyk oraz Jakub Kałka.

1:0 Jakub Kałka 6’
                           1:1 Jedność 27’(samobójcza)
                           2:1 Maciej Włodarczyk 38’
                           3:1 Maciej Włodarczyk 60’

3:2 Victoria 60’+2

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń, Damian Mnich – Marcin Blaut, Jakub Kapica, Dawid Glinka, Adam Puzik, Jakub Ostrowski, Maciej Włodarczyk, Kacper Gruszka, Jakub Kałka oraz Patryk Goli, Jakub Wróbel, Sebastian Dombrowski

Kolejny sprawdzian młodzików już w najbliższą środę, kiedy to na własnym stadionie podejmą zespół Piasta Strzelce Opolskie.