ogółem: 4 012 998

Miłe złego początki seniorów!

• autor: dzsiara, 2017-03-28 21:24

LZS Racławiczki 5:1(2:1) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności wybrali się do Racławiczek na spotkanie XVII kolejki klasy okręgowej. Niestety nasi piłkarze z pierwszego wiosennego wyjazdu wrócili na tarczy, choć początek spotkania wcale tego nie zapowiadał. Pierwsze słowo w tym meczu należało do rozmiereckich piłkarzy, którzy w 13 minucie objęli prowadzenie po golu Krzysztofa Domereckiego. Jak się później okazało były to tylko miłe złego początki. Miejscowi jeszcze w pierwszej połowie zdołali odrobić straty z nawiązką i po pierwszych 45 minutach to oni prowadzili 2:1. Po zmianie stron piłkarze Jedności próbowali odrabiać straty, jednak gole w tej części gry zdobywali już tylko gospodarze i spotkanie zakończyło się ostatecznie ich wygraną 5:1.

5:1 Tomasz Żurek 90’

LZS Racławiczki: Mateusz Bachem – Szymon Kociurski, Patryk Kudla, Marcin Pyrek, Tymoteusz Mizielski, Piotr Klama(77’ Roman Hejna), Wojciech Dzięcioł, Michał Szulc(70’ Bartłomiej Sowada), Mateusz Wróbel(82’ Filip Grosz), Tomasz Żurek, Marceli Kynel(46’ Robert Fiegler)

Trener: Grzegorz Bella

Jedność Rozmierka: Tomasz Michałków – Mateusz Gatner, Bartłomiej Wojdak, Sebastian Jagła, Rafał Kandziora, Krzysztof Domerecki, Tomasz Skrzypczyk(73’ Damian Dudek), Michał Hałek(59’ Grzegorz Sapa(80’ Rafał Rudol)), Rafał Myczewski, Martin Długosz, Łukasz Hermasz

Trener: Robert Sykulski

Żółte kartki: Robert Fiegler, Piotr Klama, Tomasz Żurek oraz Mateusz Gatner, Rafał Myczewski, Łukasz Hermasz, Krzysztof Domerecki

Sędziowali: Główny – Ireneusz Sipiora; Asystenci – Sebastian Tymczyszyn i Dariusz Grzebień(KS OZPN)