Juniorzy nie sprostali liderowi!

• autor: dzsiara, 2017-04-12 19:35

LZS Walce 4:0(2:0) LKS Jedność Rozmierka

W minioną niedzielę juniorzy Jedności zainaugurowali rundę rewanżową. Na pierwszy wiosenny mecz wybrali się do Walec, gdzie zmierzyli się z liderem rozgrywek. Mimo ambitnej postawy nasi młodzi piłkarze ulegli gospodarzom 4:0. Warto zaznaczyć, że rozmiereccy piłkarze w drugiej połowie musieli sobie radzić w dziesięcioosobowym składzie, bowiem plac gry po przerwie musiał opuścić Jakub Lejżak, ze względu na sobotni występ w seniorach. W meczu zagrać nie mógł również filar juniorskiej defensywy – Denis Błyszcz, który również w sobotę wystąpił w meczu seniorów.

Naszym juniorom dziękujemy za walkę i serce zostawione na boisku i mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach kadra będzie nieco szersza.

1:0 Walce 20’
                                             2:0 Walce 31’
                                             3:0 Walce 46’
                                             4:0 Walce 70’