Sebastian Kocieniewski nowym trenerem juniorów Jedności!

• autor: dzsiara, 2017-04-12 21:45

Zmiana na stanowisku trenera juniorów…

W minioną niedzielę rundę wiosenną rozpoczęli juniorzy Jedności, a więc najwyższa pora oficjalnie poinformować o najważniejszej zmianie jaka nastąpiła w drużynie. Nowym trenerem juniorów został pan Sebastian Kocieniewski, który na stanowisku szkoleniowca zastąpił pana Joachima Gawlika.

Panu Joachimowi Gawlikowi serdecznie dziękujemy za 3,5 roku pracy szkoleniowej z naszą drużyną juniorów. Dziękujemy za trud włożony w szkolenie naszej młodzieży i mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym klubie będzie pan miło wspominał. Dziękujemy za wszystkie mecze, a w pamięci mamy zwłaszcza historyczny sukces, jakim był awans do Opolskiej Ligi Juniorów. Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia i sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.

Nowy szkoleniowiec zespołu juniorów, pan Sebastian Kocieniewski pracę trenerską rozpoczął w 2005 roku. Pierwsze kroki na ławce trenerskiej stawiał jako trener juniorów w Iskrze Sucha. Później prowadził zespół seniorów i drużyny młodzieżowe w Izbicku-Otmicach. Następnie jako trener pracował w Tęczy Szymiszów, gdzie prowadził zespoły seniorów i juniorów. Ostatnio ponownie pracował z seniorami i juniorami w Izbicku-Otmicach. Z rozmierecką młodzieżą pracuje od lutego i zespół pod jego szkoleniowym okiem przygotowywał się do rundy rewanżowej.

Trenera Sebastiana serdecznie witamy w Jedności i życzymy wielu sukcesów oraz satysfakcji z pracy w naszym klubie.