Pewna wygrana młodzików!!!

• autor: dzsiara, 2017-04-27 21:07

LKS Jedność Rozmierka 7:3(3:0) LKS Źródło Krośnica

W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności w ramach XVII kolejki podejmowali przed własną publicznością zespół Źródła Krośnica. Nasi młodzi adepci piłkarstwa nie mieli większych problemów z pokonaniem rywala, choć trzeba przyznać, że drużyna Źródła zagrała naprawdę nieźle. Martwi trochę strata aż trzech bramek, jednak trzeba zaznaczyć, że rozmierecka defensywa wystąpiła w dosyć eksperymentalnym ustawieniu. W spotkaniu tym hattricka na swoim koncie zapisali: Maciej Włodarczyk i Jakub Kałka, a jedne trafienie dołożył Łukasz Mróz. Aż cztery asysty w tym meczu były udziałem Jakuba Ostrowskiego, a po jednym podaniu otwierającym drogę do bramki zanotowali: Kacper Gruszka, Maciej Włodarczyk, Jakub Wróbel.

1:0 Jakub Kałka 11’
                               2:0 Jakub Kałka 17’
                               3:0 Maciej Włodarczyk 30’
                               4:0 Maciej Włodarczyk 33’