Seniorzy zgarniają komplet punktów!!!

• autor: dzsiara, 2017-05-08 23:35

LKS Jedność Rozmierka 1:0(0:0) GLKS Kietrz

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności w ramach XXIV kolejki klasy okręgowej podejmowali przed własną publicznością zespół GLKS-u Kietrz. Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego śp. Wiesława Myczewskiego, ojca naszego zawodnika Rafała Myczewskiego. Kibice przybyli na rozmierecki stadion tego dnia mogli się przekonać na własne oczy jak przekorny jest futbol i nie ważne ile drużyna ma posiadania piłki i sytuacji bramkowych, ale najważniejsze jest to co wpada do siatki. Tego dnia w tym elemencie lepsi byli miejscowi i to oni mogli się cieszyć z kompletu punktów. W całym meczu zdecydowanie więcej z gry mieli przyjezdni. To oni lepiej operowali piłką i często niepokoili defensywę Jedności. Jednak tego dnia piłkarze Jedności w obronie grali bardzo uważnie i czujnie, a dodatkowo w rozmiereckiej bramce dwoił się i troił Mateusz Wojs. Goście tego dnia nie potrafili wykorzystać nawet tak dogodnej sytuacji jaką był rzut karny. Gospodarze wielu sytuacji w tym spotkaniu nie mieli, ale co najważniejsze na kwadrans przed końcem Michał Hałek wykorzystał błąd defensywy Kietrza i przesądził o losach spotkania, zapewniając komplet punktów drużynie Jedności.

Dziękujemy Panowie za walkę i serce zostawione na boisku.

Protokół meczowy:

1:0 Michał Hałek 75’

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Rafał Kandziora, Rafał Rudol, Sebastian Jagła, Martin Długosz(75’ Damian Dudek), Grzegorz Sapa, Mateusz Gatner, Michał Hałek, Łukasz Hermasz(90’ Marcin Lichosik), Jakub Lejżak(80’ Damian Kroker), Marek Miśkowicz(46’ Denis Błyszcz)

Pozostał w rezerwie: Tomasz Michałków

Trener: Robert Sykulski

GLKS Kietrz: Tomasz Kulig – Kamil Bednarz, Mateusz Gąska, Mateusz Lechoszest, Dominik Czerepak, Michał Starodębski, Michał Cieślak(55’ Dariusz Żurawik), Marcin Beleć(55’ Kacper Krupa), Łukasz Zapotoczny, Daniel Lechoszest, Daniel Fryzel(72’ Tomasz Ilmak)

Trener: Tomasz Makarski

Żółte kartki: Denis Błyszcz, Grzegorz Sapa oraz Mateusz Lechoszest, Tomasz Kulig, Daniel Lechoszest

Sędziowali: Główny – Bartłomiej Zator; Asystenci – Tomasz Balicki i Oskar Makowski(KS OZPN)