Pewne zwycięstwo młodzików!!!

• autor: dzsiara, 2017-05-09 22:51

LZS Grodziec 0:7(0:3) LKS Jedność Rozmierka

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności wybrali się do Grodźca na mecz XVIII kolejki. Podopieczni trenera Mateusza Wojsa nie mieli problemów z pokonaniem niżej notowanego rywala, a siedem bramek to najniższy wymiar kary jaki tego dnia mógł spotkać gospodarzy. Na listę strzelców w tym meczu wpisali się: 2x Dawid Glinka, 2x Maciej Włodarczyk, 2x Jakub Kałka, Kacper Gruszka. Asysty w tym meczu na swoim koncie zapisali: 3x Maciej Włodarczyk, Jakub Kałka, Krzysztof Niepala, Rafał Nocoń.

Naszym młodym piłkarzom gratulujemy wygranej, rywalom natomiast życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach, a przede wszystkim większej kultury gry i przyjmowania porażki z godnością.

0:1 Maciej Włodarczyk 2’
                             0:2 Dawid Glinka 11’
                             0:3 Dawid Glinka 29’
                             0:4 Maciej Włodarczyk 46’