Aktualności

Złe miłego początki trampkarzy!!!

• autor: dzsiara, 2017-05-14 20:52

LKS Jedność Rozmierka 4:2(0:1) LZS Max Bau Skorogoszcz

W minioną sobotę trampkarze Jedności rozegrali spotkanie XV kolejki, w którym przed własną publicznością podejmowali zespół LZS-u Max Bau Skorogoszcz. Po zeszłotygodniowym bardzo dobrym występie w Chrząstowicach, tym razem nasi młodzi piłkarze, delikatnie mówiąc, nie zachwycili. Zwłaszcza pierwsza połowa sobotniego meczu była w wykonaniu rozmiereckich trampkarzy bardzo słaba, dlatego też przegrywali do przerwy 0:1. Po zmianie stron sytuacja uległa nieco poprawie, czego efektem była bramka wyrównująca Macieja Włodarczyka, przy asyście Michała Urbańczyka. Niestety chwilę później prosty błąd naszych piłkarzy sprawił, że goście po raz drugi wyszli na prowadzenie. Jednak końcówka meczu należała zdecydowanie do trampkarzy Jedności. Do wyrównania doprowadził Maciej Włodarczyk, wykorzystując rzut karny po ręce obrońcy Skorogoszczy. Kilka minut później Fabian Gawlik wykorzystał dobre dogranie Jana Poloka i dał prowadzenie swojej drużynie. Wynik meczu ustalił, na minutę przed końcem, Jakub Kałka, któremu ponownie asystował Jan Polok.

Naszym młodym piłkarzom gratulujemy kolejnego zwycięstwa, jednak tym razem cieszymy się tylko z wyniku, a o samej grze zapominamy. Warto pamiętać, że za tydzień przed drużyną mecz na szczycie z zespołem Mechnic, który na swoim terenie punktów jeszcze nie stracił. Jeśli chcemy myśleć o wywiezieniu z Mechnic korzystnego wyniku to grę musimy zdecydowanie poprawić.