Udany występ młodszych żaków w Ozimku!!!

• autor: dzsiara, 2017-05-14 22:09

Turniej „Piłkarski Ozimek” rocznika 2009 i młodsi za nami…

W sobotnie przedpołudnie młodsi żacy Jedności(rocznik 2009 i młodsi) wzięli udział w turnieju „Piłkarski Ozimek” rozgrywanym na boisku „orlik” w Ozimku. Podopieczni trenera Grzegorza Orła spisali się bardzo dobrze i zanotowali na swoim koncie dwie wygrane, remis i przegraną. Choć cała drużyna zasłużyła na pochwały za sobotni występ, szczególne wyróżnienie dla najlepszego zawodnika drużyny trafiło w ręce Oliwiera Błyszcza, który zdobył aż 10 bramek. Naszym najmłodszym adeptom piłkarstwa gratulujemy udanego występu i życzymy kolejnych postępów i sukcesów w przygodzie z piłką.

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Sówka – Olivier Gomola, Tomasz Mateja, Wojciech Koj, Marcel Panusch, Marcel Niedworok, Oliwier Błyszcz, Marcel Lipok, Kacper Bok, Patryk Pandel, Tymon Gomola

Zobacz kilka zdjęć z tego turnieju --->

Komplet wyników turnieju:

Funball Kluczbork 0:1 KS Krasiejów

Żółta Małapanew 1:3 Jedność Rozmierka
(3x Oliwier Błyszcz)

Pomarańczowa Małapanew 3:1 KS Krasiejów

Jedność Rozmierka 5:1 Funball Kluczbork
(5x Oliwier Błyszcz)

KS Krasiejów 4:2 Żółta Małapanew

Jedność Rozmierka 2:2 Pomarańczowa Małapanew
(Olivier Gomola, Oliwier Błyszcz)

Żółta Małapanew 1:3 Funball Kluczbork

KS Krasiejów 5:1 Jedność Rozmierka
(Oliwier Błyszcz)

Funball Kluczbork 0:4 Pomarańczowa Małapanew

Pomarańczowa Małapanew 8:1 Żółta Małapanew

W turnieju nie prowadzono klasyfikacji miejscowej, a zmaganiom przyświecała idea dobrej zabawy w duchu fair play.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania organizatorom za zaproszenie na turniej i umożliwienie naszym młodym piłkarzom rywalizacji z rówieśnikami. Dziękujemy!!!